ПоддержатьУкраїнська

За місяць зафіксували понад 70 спроб дачі хабара прикордонникам

StopCor
StopCor

StopCor

За місяць зафіксували понад 70 спроб дачі хабара прикордонникам

Під час проходження паспортного контролю чоловік поклав в документи 50 долларів США.

Державна прикордонна служба продовжує реалізовувати курс, направлений на очищення свої лав від корупційних проявів. Зараз у відомстві триває операція "Чисті руки" мета якої викорінення корупційних схем та виявлення окремих осіб-корупціонерів. Загалом з початку проведення антикорупційної операції менш ніж за місяць зафіксовано понад 70 випадків відмов прикордонників від хабарів, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

Лише за минулу добу прикордонники припинили 4 спроби пропонування неправомірної вигоди.

Двох громадян Туреччини, які намагались дати хабар за сприяння в перетині державного кордону, прикордонники зупинили в пункті пропуску "Кучурган-авто" та аеропорту "Херсон". Прямуючи через автомобільний пункт пропуску на вихід з України, іноземець запропонував прикордонникам Білгород-Дністровського загону неправомірну вигоду у розмірі 50 доларів США. Чоловіка передали до Національної поліції. Ще одного громадянина Туреччини, який прибув авіарейсом зі Стамбулу, зупинили в аеропорту прикордонники Херсонського загону. Під час проходження паспортного контролю чоловік поклав в документи 50 долларів США. Зазначену особу прикордонники не пропустили та проставили заборону в'їзду на територію України терміном на 3 роки.

В пункті пропуску "Рені-авто" прикордонники Ізмаїльського загону теж зафіксували спробу дачі хабаря громадянином Болгарії у розмірі 10 доларів США.

Другие новости

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

В четверг, 7 декабря, в прессцентре "СтопКор" прошел тренинг для представителей медиа на тему "Интервью с пострадавшими от сексуального насилия. Как не нарушить нормы права или закона?"