ПоддержатьУкраїнська

Забудова замість храму: громада повідомляє про погрози з боку одеської депутатки

StopCor
StopCor

StopCor

Забудова замість храму: громада повідомляє про погрози з боку одеської депутатки

Релігійна громада кафедрального Собору Св. Іоанна, розташованого в Одесі, повідомила про неправомірні та образливі дії по відношенню до працівників та майна церкви з боку депутата Одеської міськради Ольги Квасницької. Як розповідають прихожани, з часу входження Квасницької до лав депутатського корпусу вона тероризує релігійну громаду, погрожуючи закрити храм та знести всі церковні споруди.

Забудова замість храму: громада повідомляє про погрози з боку одеської депутатки

Дії пані депутата супроводжуються демонстраціями депутатського посвідчення та заявами на кшталт «Я тут влада». Внаслідок таких дій на території храму провокуються та виникають конфлікти зі скандалами, образами та навіть рукоприкладством.

Зокрема, 23 травня цього року пані Квасницька разом зі своїм чоловіком Дмитром Гречиним та кількома невстановленими особами вкотре з’явились на території храму з метою проведення незаконних геодезичних робіт, які не були жодним чином погоджені з адміністрацією церкви. За словами представників храму, під час перебування на його території народна обраниця поводилась агресивно та погрожувала застосуванням фізичної сили.

На думку представників місцевої громади, пані депутат «накинула оком» на земельну ділянку, що належить церкві, і має на меті відведення землі під багатоповерхову житлову забудову, а задля цього необхідно буде знести всі храмові споруди. Відведенням землі, за інформацією ЗМІ, займається фірма чоловіка Ольги Квасницької – вже скандально відомого в Одесі Дмитра Гречина.

Так, діяльністю компанії ПП «Бюро проектування, геодезії та оцінки», яка належить Гречину, раніше вже цікавились правоохоронні органи. Як повідомляли ЗМІ, одеська поліція перевірила контракти, укладені районними відділами освіти і директорами шкіл з приватними компаніями з надання послуг із землеустрою та геодезії. Кримінальну справу відкрили в середині грудня позаминулого року за ознаками привласнення та розтрати майна. Було встановлено, що низкою шкіл в різних районах Одеси укладено договори про послуги з чотирма компаніями на суму від 40 до 50 тис. грн. У поліції вважають, що обсяги запланованих робіт були завищені, а в акти прийому-передачі внесена неправдива інформація, що призвело до збитків для міського бюджету. Однією з фірм, що фігурує в цій справі, є приватне підприємство, засноване паном Гречиним.

Відмітимо, що Ольга Квасницька тоді відхрестилася від фірми чоловіка, заявивши, що «не вникає» у його бізнес-справи і не має жодного уявлення про причини обшуків та кримінального провадження. За її словами, компанія повністю «виконала свої зобов'язання з комплексу геодезичних робіт в Приморському районі».

Втім, не минуло й двох років, а ПП «Бюро проектування, геодезії та оцінки» знов опинилось у центрі скандалу – тепер із відведенням церковної землі під забудову. Релігійна громада кафедрального Собору Св. Іоанна висловлює побоювання, що одіозне подружжя зробить спробу силового захоплення території. Тож духовенство та парафіяни храму звернулись до Одеського міського голови, Постійної комісії з питань законності та депутатської етики Одеської міськради та міського осередку «Об’єднання Самопоміч», представницею фракції якого є Ольга Квасницька, із проханням розслідувати правомірність дій пані депутата.

У свою чергу «Стоп Корупції» буде стежити за подальшим перебігом подій.

Другие новости