ПоддержатьУкраїнська

Закон про олігархів: Рада розгляне 12 блокуючих проєктів постанов

StopCor
StopCor

StopCor

Закон про олігархів: Рада розгляне 12 блокуючих проєктів постанов

Як передає Укрінформ, про це свідчить порядок денний пленарного засідання, оприлюднений на сайті парламенту.

Так, до процедури обрання першого віцеспікера народні депутати мають намір повернутися о 10.30 після оголошень, заяв, повідомлень, пропозицій від депутатських фракцій і груп.

Другим питанням, запропонованим парламентаріям до розгляду, є проєкт постанови №5893-8 "Про внесення змін до порядку денного шостої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання".

Проєкти постанов про скасування рішення парламенту від 23 вересня про ухвалення закону "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)", №5599 депутати планують розглянути третім питанням.

Окрім цього, депутати мають намір ухвалити рішення щодо законопроєктів №5459-1 "Про внесення змін до деяких законів України стосовно приведення статусу Національного антикорупційного бюро України у відповідність до вимог Конституції України", №5850 "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань діяльності Національного банку України", №5852 "Про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі юридичних послуг Національним банком України", №5853 "Про внесення зміни до статті 33 Бюджетного кодексу України щодо уточнення інформації, яка подається Національним банком України для складання Бюджетної декларації", які розглядатимуться у другому читанні.

Водночас у першому читанні парламентарії планують розглянути проєкти законів №5241 "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови" та альтернативний, а також №5572 "Про внесення змін до Закону України "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав" щодо забезпечення збору доходу від прав організаціями колективного управління".

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада на пленарному засіданні 7 жовтня відкликала Дмитра Разумкова з посади Голови Верховної Ради. На відповідну посаду 8 жовтня призначено колишнього першого заступника Голови ВР Руслан Стефанчука. Того ж дня народні депутати розпочали розгляд питання призначення нового першого віцеспікера парламенту, однак не встигли його розглянути, тому перенесли на 18 жовтня. Головним кандидатом на цю посаду є голова партії "Слуга народу", перший заступник голови однойменної парламентської фракції Олександр Корнієнко.

Джерело: Укрінформ

Другие новости