ПоддержатьУкраїнська

Замість колючого дроту – живий ланцюг зі "старушок-тітушок": у Києві знову блокують роботу "Річпорту"

StopCor
StopCor

StopCor

Замість колючого дроту – живий ланцюг зі 'старушок-тітушок': у Києві знову блокують роботу 'Річпорту'

Колючий дріт, бетонні блоки та молодики – у минулому. На зміну вийшли бабусі. 30 так званих "старушок-тітушок" блокують роботу видобувача піску "Київський річпорт". Про це "СтопКору" повідомили працівники підприємства та показали відео і фото блокування.

Замість колючого дроту – живий ланцюг зі ''старушок-тітушок'': у Києві знову блокують роботу ''Річпорту''

Додамо, що раніше під офіс компанії нагнали молодиків спортивної статури, які не приховували, що входять до Київської федерації боксу. Тоді виїзди з території "Річпорту" перекрили барикадами та машинами. Протестували нібито проти незаконного видобутку піску підприємством. При цьому компанія має усі дозвільні документи та готова їх показати мітингувальникам. Свідками блокування роботи видобувачів стали активісти "Стоп корупції", які регулярно проводять громадський моніторинг піщаних точок у Києві та області й знають, які з них працюють в чорну.

"Річпорт" – це чи не єдиний видобувач піску у Києві, який працює на ринку легально та має усі дозвільні документи. За три роки нашої діяльності та постійного громадського контролю роботи браконьєрів ми уже знаємо в обличчя їх усіх. "Річпорту" у цьому чорному списку немає", – передають з місця події активісти "Стоп корупції".

Другие новости