ПоддержатьУкраїнська

Зеленський зустрівся з главою Пентагону

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський зустрівся з главою Пентагону

Про це повідомляє Укрінформ із посилання на пресслужбу глави держави.

«Сполучені Штати залишаються для України головним партнером у сфері безпеки й оборони», – наголосив Володимир Зеленський і висловив подяку американській стороні за матеріально-технічну допомогу, яку надають США для посилення спроможностей Збройних сил України з метою протидії російській агресії.

Було відзначено оперативність втілення анонсованого під час візиту Президента України до Вашингтона рішення надати нашій державі додаткову безпекову допомогу в розмірі 60 млн дол. США.

Зеленський і Остін обмінялися думками щодо безпекової ситуації на сході України, а також у регіоні Чорного й Азовського морів.

Глава держави відзначив, що Україна намагається активізувати роботу всіх переговорних форматів задля досягнення миру на сході та відновлення суверенітету й територіальної цілісності.

Зеленський зустрівся з главою Пентагону

Сторони обговорили актуальні питання взаємодії України з НАТО та подальшої підтримки з боку США на шляху реалізації євроатлантичних прагнень нашої держави.

Міністра оборони Сполучених Штатів було поінформовано про заходи, які вживаються для реформування українського сектору безпеки й оборони, включно з вітчизняною оборонною промисловістю, відповідно до стандартів НАТО з метою якнайшвидшого досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Зеленський зустрівся з главою Пентагону

Під час зустрічі Зеленський і Остін торкнулися питання енергетичної безпеки України та Європи.

Міністр оборони США запевнив главу держави у рішучій підтримці з боку Сполучених Штатів незалежності й територіальної цілісності України у її міжнародно визнаних кордонах.

«Хочу подякувати вам за те, що ви приїхали, як ми й домовлялися у США, з візитом в Україну. Дякую вам і президенту Байдену за постійну підтримку України, нашого суверенітету й територіальної цілісності», – сказав Володимир Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони США Ллойд Остін у вівторок перебуває в Україні з робочим візитом.

Фото: president.gov.ua/

Джерело: Укрінформ

Другие новости