ПоддержатьУкраїнська

ЗМІ: в "ЛНР" назріває масштабна катастрофа зі світлом

StopCor
StopCor

StopCor

ЗМІ: в 'ЛНР' назріває масштабна катастрофа зі світлом

На окупованій бойовиками "ЛНР" частині Донбасу складається вкрай тривожна ситуація із забезпеченням електроенергією – ЗМІ змогли з'ясувати, що забезпечити промисловість регіону електроенергією з Росії найближчим часом просто неможливо.

В обставинах, що склалися, вся електрика йде населенню, щоб не допустити невдоволення і справжнього соціального вибуху. Про це повідомляє російське видання Газета.ру, посилаючись на власні джерела в російській владі.

Журналісти повідомляють, що після так званої "націоналізації" терористами українських підприємств, сенс подачі електроенергії в "ЛНР" з точки зору економіки пропав, оскільки в регіоні підприємств, зареєстрованих в українській юрисдикції, просто не залишилося.

При цьому терористи демонстративно перестали оплачувати рахунки за електроенергію. В умовах відключення, що склалися, Росія спробувала терміново компенсувати нестачу електроенергії, проте місцевим підприємствам і заводам енергії все одно не вистачить.

Журналісти повідомляють, що найскладнішим є питання знеструмлення місцевих шахт.

ЗМІ нагадують, що раніше за заборгованість окуповані частини Луганської області були відключені від українського електропостачання.

Другие новости