ПоддержатьУкраїнська

Змусила 5-річного хлопчика стати на коліна й цілувати землю – в Росії покарають скандальну співробітницю дитсадка

StopCor
StopCor

StopCor

Змусила 5-річного хлопчика стати на коліна й цілувати землю – в Росії покарають скандальну співробітницю дитсадка

У російському місті Краснодар звільнять завідувачку дитячого садочка за фізичний та психологічний тиск на дітей. Про це повідомляє “Уніан”.

 Фото: скріншот

За словами директора департаменту освіти Краснодара Олексій Некрасов, його відомство підтримає будь-які звинувачення, подані батьками дитини до правоохоронних органів проти завідувачки. "Завідувачка поводиться нахабно, принижуючи дитину, чинячи на неї не тільки психічний вплив, але й фізичний. Крім того, вона фактично принижує і всіх інших дітей", – констатував чиновник.

Повідомляється, що поліція проводить перевірку для встановлення всіх обставин події. Депутат Держдуми РФ від Краснодарського краю Світлана Бесараб звернулася до прокуратури, назвавши дії завідувачки дикістю і середньовіччям. А уповноважений з прав дитини з Краснодарського краю Тетяна Ковальова повідомила про намір провести службове розслідування інциденту.

Нагадаємо, в Краснодарі завідувачка дитячого садка "Зірочка" змусила дитину стати на коліна і цілувати землю в покарання на те, що та, за її словами, не любить Росію. "На коліна, покидьку, я сказала! Цілуй землю, яка тебе годує і напуває", - кричала жінка. Інцидент, знятий перехожими, в середу, 1 травня, був викладений на YouTube.

Читайте також: "Жахлива ДТП на Івано-Франківщині: загинула поліцейська, 4-річна дитина – в реанімації".

Другие новости