ПоддержатьУкраїнська

В Туреччині помер ветеран АТО, якому лікар Національного інституту раку відмовила в лікуванні

StopCor
StopCor

StopCor

В Туреччині помер ветеран АТО, якому лікар Національного інституту раку відмовила в лікуванні

У Стамбулі в лікарні помер український військовий Віталій Драган (позивний “Кощей”), якому в 2017 році лікар Національного інституту раку відмовила в лікуванні. Про це повідомляє “Уніан”.

 Фото: Без купюр

Два роки тому в чоловіка діагностували пухлину лімфатичної системи. Тоді небайдужі оголосили збір коштів на лікування 26-річного Віталія, потрібно було зібрати 45 тисяч доларів. Через деякий час із активістами зв’язалися представники турецької клініки Gophastanesi, що в Стамбулі, й запропонувати йому лікування у себе, йдеться в повідомленні.

Драган переніс кілька курсів хіміотерапії та операцію з трансплантації кісткового мозку, поневіряння в українських медичних закладах.

Зазначимо, що торік довкола лікування Віталія Драгана спалахнув скандал після того, як лікар Національного інституту раку Анна Губарєва відмовила військовому у пільговому лікуванні, аргументувавши тим, що той, на її думку, "вбивав на Сході братній народ".

Лікарку то звільняли, то поновлювали на роботі. Зрештою вона публічно вибачилася перед військовим.

Читайте також: "Змусила 5-річного хлопчика стати на коліна й цілувати землю – в Росії покарають скандальну співробітницю дитсадка".

Другие новости