ПоддержатьУкраїнська

1 і 2 квітня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

1 і 2 квітня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни суботу і в неділю опадів не передбачається. Місцями в північних і східних областях можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі становитиме -2...+10 градусів, удень +4...+22. Вітер змінний, переважно північний, західний, південно-західний, північно-східний, південно-східний, південний і північно-західний, 1-8 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде суха погода. У Сумській та Чернігівській областях можливий невеликий дощ. Уночі від +1 до +9 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +4...+7. Вітер північний, західний, південно-західний, південний, південно-східний і північно-західний, 1-5 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі від +2 до +10 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +10...+21. Вітер західний, південний, північно-західний, південно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями. На півострові буде суха погода. Температура повітря вночі в межах -2...+9 градусів, удень – до +10...+17. Вітер північних, західних, північно-західних, південно-західних і північно-східних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий дрібний дощ, а в неділю опадів не передбачається. Температура вночі -1...+5 градусів. Денна температура повітря складе +9...+14 градусів. Вітер західних, південних, північно-західних, південно-східних і південно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У західних областях – сонячна погода. У суботу і в неділю в регіоні буде суха погода. Температура повітря вночі до -1...+10 градусів, удень +16...+22. Вітер південно-західний, західний, південний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода. У суботу і в неділю в регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі від +3 до +7, удень – від +18 до +20 градусів. Вітер північний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +3...+9 градусів, удень +9...+20. Вітер західних, південних, північно-західних, південно-східних і південно-західних напрямків, 1-6 м/с.

Другие новости