ПоддержатьУкраїнська

1000 доларів США за закриття кримінального провадження та повернення автомобіля – слідча Нацполіції постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

1000 доларів США за закриття кримінального провадження та повернення автомобіля – слідча Нацполіції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно слідчої одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції в Житомирській області. Правоохоронець обвинувачується у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержанні неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

Слідством встановлено, що підозрювана вимагала від громадянина 1 000 доларів США за закриття кримінального провадження та повернення автомобіля, який був вилучений в ході досудового розслідування.

Слідчі ДБР затримали працівницю поліції 16 грудня 2019 року в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили їй про підозру.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Житомирської області. Оперативний супровід – відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Житомирській області.

У разі доведення вини, підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости