ПоддержатьУкраїнська

1100 доларів США за повернення обладнання для незаконного видобутку бурштину - ДБР завершило досудове розслідування відносно екссудді

StopCor
StopCor

StopCor

1100 доларів США за повернення обладнання для незаконного видобутку бурштину  - ДБР завершило досудове розслідування відносно екссудді

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, завершили досудове розслідування відносно колишнього судді районного суду Житомирської області. Екссуддя підозрюється в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, для себе чи в інтересах третьої особи (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що колишній суддя за пособництва адвоката та у змові зі слідчим одного з відділень Житомирської поліції вимагали в особи 1100 доларів США. За гроші обіцяли повернути вилучені правоохоронцями автомобіль, мотопомпи та обладнання для незаконного видобутку бурштину.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінального провадження здійснювала прокуратура Київської області. Оперативний супровід — Управління стратегічних розслідувань в Житомирській області ДСР Нацполіції України.

Наразі сторона захисту ознайомлюється з матеріалами кримінального провадження.

У разі доведення вини, колишньому судді загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.  

Другие новости