ПоддержатьУкраїнська

12 000 гривень за уникнення тюремного терміну — оперуповноважений Нацполіції постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

12 000 гривень за уникнення тюремного терміну — оперуповноважений Нацполіції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно оперуповноваженого Дніпровського відділу поліції ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області. Правоохоронець обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений вимагав та одержав 12 000 гривень неправомірної вигоди від громадянина, у якого в серпні 2019 року патрульна поліція вилучала пакет із наркотичною речовиною канабісом. За гроші оперуповноважений обіцяв вплинути на слідчого, який розслідував кримінальне провадження, та допомогти уникнути покарання пов’язаного із позбавленням волі.

21 січня 2020 року слідчі ДБР затримали правоохоронця в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання другої частини неправомірної вигоди.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Дніпропетровської області. Оперативний супровід – Дніпропетровське управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.  

Другие новости