ПоддержатьУкраїнська

СБУ задокументувала схему привласнення чиновниками Львівської облдержадміністрації бюджетних коштів

StopCor
StopCor

StopCor

СБУ задокументувала схему привласнення чиновниками Львівської облдержадміністрації бюджетних коштів

Служба безпеки України задокументувала масштабну схему привласнення чиновниками Львівської облдержадміністрації бюджетних коштів у сфері будівництва.

За наявною інформацією, керівник одного з управлінь облдержадміністрації спільно з підлеглими налагодили системний механізм привласнення бюджетних коштів, які виділялися на будівництво об’єктів у Львівській області. Вони залучали до протиправної діяльності керівників та засновників комерційних структур як підрядні фірми-отримувачі бюджетних коштів. Залучені до оборудки підрядні організації фальсифікували документи щодо об’ємів та вартості виконаних робіт. Свої «розрахунки» комерсанти за попередньою домовленістю погоджували з посадовцями облдержадміністрації. Потім бюджетні кошти привласнювалися учасниками схеми.

У межах розпочатого за матеріалами СБУ кримінального провадження проводиться комплекс судових експертиз для встановлення повної суми завданих бюджету збитків. Наразі лише на одному з об’єктів будівництва експертизою підтверджено суму привласнених коштів у розмірі понад 1,3 мільйона. За вказаним фактом керівнику та власникам підрядної організації повідомлено про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, 3 ст. 27, ч. 3, 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України. Вирішується питання повідомлення про підозри службовим особам Львівської ОДА, які раптово захворіли.

Тривають слідчо-оперативні дії для встановлення всіх епізодів злочинної діяльності та притягнення до відповідальності причетних до привласнення бюджетних коштів осіб.

Другие новости