ПоддержатьУкраїнська

12-13 листопада 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

12-13 листопада 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни в суботу опадів не передбачається, у неділю буде переважно сніжно-дощова погода. У західних, центральних областях і в Карпатах протягом всіх вихідних можливий дрібний сніг за даними Sinoptik.ua. У суботу і в неділю температура повітря вночі становитиме -6...+11 градусів, удень +2...+14. Вітер змінних, переважно східний, південний, південно-західний, північно-західний, північно-східний і південно-східний, 1-10 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні опадів не передбачається, у неділю збережеться сніжно-дощова погода. Вночі від -6 до +1 градуса, вдень стовпчики термометрів піднімуться в межах +2...+12. Вітер західний, північний, північно-західний, південно-східний та північно-східний, 1-8 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде переважно суха погода, у неділю можливий невеликий дощ. Вночі від -1 до +7 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +7...+12. Вітер східний, південний, південно-східний, західний та південно-західний, 1-10 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями. На півострові у суботу в Сімферополі, Севастополі, Феодосії, Євпаторії, Красноперекопську опадів не передбачається. У Керчі, Ялті можливий дрібний дощ. У неділю в регіоні буде дощова погода. Температура повітря вночі в межах +3...+11 градусів, удень – до +10...+14. Вітер східних, південних, південно-східних, північно-східних і південно-західних напрямків, 1-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде переважно суха погода, у неділю можливий невеликий дощ. Температура вночі -2...+5 градусів. Денна температура повітря складе +4...+10 градусів. Вітер західних, південних, південно-західних, східних і південно-східних напрямків, 1-7 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю висока ймовірність дощу зі снігом. Температура повітря вночі до -2...+7 градусів, удень +5...+12. Вітер північний, східний, північно-східний та північно-західний, 1-9 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні висока ймовірність дощу зі снігом. Температура повітря вночі від -1 до +2, удень – від +2 до +5 градусів. Вітер північний і північно-східний, 2-6 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні переважно сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -2...+3 градуси, вдень +1...+9. Вітер східних, південних, південно-східних, південно-західних і північно-східних напрямків, 1-8 м/с.

Другие новости