ПоддержатьУкраїнська

1300 доларів США за продовження терміну перебування в Україні – ДБР затримало спеціаліста міграційної служби

StopCor
StopCor

StopCor

1300 доларів США за продовження терміну перебування в Україні – ДБР затримало спеціаліста міграційної служби

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали спеціаліста відділу запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області під час одержання неправомірної вигоди у сумі 500 доларів США.

Досудовим розслідуванням установлено, що спеціаліст міграційної служби вимагав від громадянина іншої держави грошові кошти у сумі 1300 доларів США за продовження терміну легального тимчасового перебування та подальшого отримання посвідки на постійне проживання на території України.

Посадовця затримали після отримання другої частини неправомірної вигоди в сумі 500 доларів США у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Одеської області. Оперативний супровід – Головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Одеській області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости