ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині за складання завідомо неправдивого висновку судитимуть експерта

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині за складання завідомо неправдивого висновку судитимуть експерта

За процесуального керівництва Хмельницької місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом складання завідомо неправдивого висновку експерта (ч. 2 ст. 384 КК України).

За версією слідства, у вересні 2016 року, перебуваючи в м. Хмельницькому, експерт склав, а потім надав до суду завідомо неправдивий висновок судової земельно-технічної та будівельно-технічної експертизи.

Вказаний висновок констатував наявність на території Монументу Вічної Слави у м. Рівне самочинно збудованого об’єкта нерухомого майна, якого насправді на той час не існувало. Окрім того, експерт підтвердив його готовність до експлуатації на 80% та відповідність встановленим будівельним нормам.

В подальшому вказаний висновок експертизи з-поміж іншого слугував підставою для прийняття господарським судом Рівненської області рішення про задоволення позовної заяви одного із підприємств м. Рівне про визнання за ним права власності на неіснуючий об’єкт нерухомого майна. Таке рішення, у свою чергу, надавало право суб’єкту господарювання претендувати на використання земельної ділянки площею 830 кв м у м. Рівне вартістю майже 1,5 млн грн.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Другие новости