ПоддержатьУкраїнська

14-15 травня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

14-15 травня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни в суботу і в неділю буде переважно дощова погода, подекуди з грозою. Місцями в південних областях і в Криму висока ймовірність дощу за даними Sinoptik.ua. У суботу і в неділю температура повітря вночі становитиме +7...+18 градусів, удень +11...+25. Вітер змінних, переважно східних, південно-східних, північно-східних, західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-8 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні збережеться переважно дощова погода, подекуди з грозою. Вночі від +10 до +15 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +13...+20. Вітер східних, південних, південно-східних і південно-західних напрямків, 2-5 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні висока ймовірність дощу. В Одеській області буде переважно суха погода. Вночі від +12 до +17 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +18...+25. Вітер західних, південних, південно-західних і північно-західних напрямків, 2-7 м/с.

У Криму – мінлива хмарність. На півострові у суботу і в неділю в Сімферополі, Севастополі висока ймовірність дощу. У неділю в Ялті, Керчі, Феодосії, Євпаторії, Красноперекопську опадів не передбачається. Температура повітря вночі в межах +13...+18 градусів, удень – до +21...+26. Вітер західних, південних і південно-західних напрямків, 2-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно дощова погода, подекуди з грозою. Температура вночі +12...+15 градусів. Денна температура повітря складе +18...+23 градуси. Вітер південних, східних, південно-східних і південно-західних напрямків, 3-8 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважати дощова погода, подекуди з грозою. Температура повітря вночі до +7...+13 градусів, удень +11...+20. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 2-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі від +10 до +11, вдень – від +15 до +18 градусів. Вітер східний, південний, південно-східний та південно-західний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +11...+15 градусів, удень +14...+22. Вітер південних, східних, південно-східних і південно-західних напрямків, 2-7 м/с.

Другие новости