ПоддержатьУкраїнська

15 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

15 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни переважатиме дощова погода. У південних, східних та місцями в центральних областях опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -3...+7 градусів, удень +3...+11. Вітер змінний, переважно західний, південно-західний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу за даними Sinoptik.ua. Вночі температура повітря складе -3...+2 градуси, вдень – від +7 до +10. Вітер східний, північний і західний, 1-4 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. В Одеській області можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть 0...+5 градусів, удень повітря прогріється до +6...+10. Вітер західний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями, на півострові очікується дощова погода. У Красноперекопську – без опадів. Уночі температура повітря складе +3...+7 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від +6 до +10. Вітер північний, західний, північно-західний, південно-західний і північно-східний, 2-7 м/с.

У східних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +1...+3 градусів, денна температура повітря складе +5...+10. Вітер західний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується мінлива хмарність. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі знизиться до -3...+2 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +3...+11. Вітер західний, північний, північно-західний та південно-західний, 2-7 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні вдень очікується дрібний дощ, який до вечора повинен закінчитися. Температура повітря вночі до -1, удень – до +8 градусів. Вітер західний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У Полтавському та Кіровоградському регіонах опадів не передбачається. У Вінницькій і Полтавській областях можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть -2...+4 градусів, удень – від +7 до +0. Вітер західний, північний і північно-західний, 1-4 м/с.

Другие новости