ПоддержатьУкраїнська

15 лютого 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

15 лютого 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У середу В Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. Місцями в південних, східних областях та Криму висока ймовірність снігу. Температура повітря вночі становитиме -13...-1 градус, удень -9...+4. Вітер змінних, переважно північних, західних, північно-західних, північно-східних і південно-західних напрямків, 1-7 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть -7...-2, удень температура – від -2 до 0 градусів. Вітер північний та північно-західний, 2-7 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, у регіоні буде суха погода. У Запорізькій області можливий дрібний сніг. Вночі стовпчики термометрів покажуть -6...-3 градуси, вдень повітря прогріється до -3...+2. Вітер північний та північно-західний, 3-11 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові висока ймовірність снігу. Вночі температура повітря буде коливатися в межах -4...-1 градуса. Денна температура повітря становитиме від +1 до +4. Вітер північних, західних і північно-західних напрямків, 5-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжна погода. Вночі температура повітря -13...-9 градусів, денна становитиме -9...-3. Вітер північний і північно-західний, 2-6 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде суха погода. Температура повітря вночі опуститься до -10...-5 градусів, удень стовпчики покажуть -2...+4. Вітер північний, східний, західний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода, в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -9, удень – до +4 градусів. Вітер переважно північний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -5...-3 градусів, удень – до -3...+1. Вітер північний і північно-східний, 2-6 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

Другие новости