ПоддержатьУкраїнська

У Кривому Розі суддя незаконно привласнив чужу квартиру та продав її

StopCor
StopCor

StopCor

У Кривому Розі суддя незаконно привласнив чужу квартиру та продав її

У Кривому Розі суддя Жовтневого районного суду Олексій Пустовіт своїм рішенням виселив з квартири чотирьох громадян, яку згодом приватизував і продав.

Про це йдеться в сюжеті одного з українських телеканалів.

Повідомляється, що в березні 2014 року Олексій Пустовіт зняв з реєстрації чотирьох громадян, які проживали в комунальній квартирі в Кривому Розі. Надалі суддя висунув вимогу надати йому службове житло, після чого отримав в користування вищевказану квартиру. У 2015 році суддя приватизував дане житло та продав його.

Примітно, що сам суддя запевняє, що квартиру площею в 35 квадратних метрів він продав всього за 36 тисяч гривень, що еквівалентно 1700 доларам. Пустовіт мотивував це тим, що квартира перебувала у вкрай занедбаному стані. Тим часом місцеві ріелтори стверджують, що орієнтовна вартість такої житлоплощі коливається в районі 9-12 тисяч доларів. Ба більше, у своїй декларації за 2015 рік суддя не вказав свій дохід від продажу житла. За декларування неправдивих даних встановлена ​​адміністративна і кримінальна відповідальність.

Раніше повідомлялося, що суддя, яка фабрикувала справи щодо активістів Майдану, має намір вступити до Вищої ради правосуддя.

Другие новости