ПоддержатьУкраїнська

16 червня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

16 червня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій частині країни прогнозується суха погода. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +4…17 градусів, удень +17...+27. Вітер змінних напрямків, переважно західний, північний, північно-західний, південний, південно-західний і південно-східний, 1-8 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі повітря охолодитися до +9...+13 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +17...+24. Вітер західний і північно-західний, 2-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +10...+15 градусів, удень повітря прогріється до +19...+25. Вітер північний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові збережеться суха погода. Вночі температура повітря складе +11...+17 градусів. Денна буде коливатися від +22 до +26. Вітер західних, південних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть +10...+13, денна температура повітря складе +18...+22 градуси. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У західних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +4...+12 градусів, удень підніметься до +18... 27. Вітер південний, північно-західний, південно-східний, західний і південно-західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні ввечері, можливо, пройде сильний дощ. Температура повітря вночі +10...+14, удень +22...+23 градусів. Вітер південний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +9...+14 градусів, удень – від +21 до +26. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 2-5 м/с.

Другие новости