ПоддержатьУкраїнська

16 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

16 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на усій території країни очікується сніжно-дощова погода. У північних, місцями в південних, центральних областях опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе -20...0 градусів, удень -7...+6. Вітер змінних, переважно східний, південно-східний, північно-східний і південний, 1-10 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода. У Сумській області можливий дрібний сніг. Уночі градусники покажуть до -13...-8, удень температура — від -7 до -4 градусів. Вітер східний, південний і південно-східний, 1-6 м/с.

У південних областях — хмарна погода з проясненнями, в регіоні буде сніжна погода за даними Sinoptik.ua. У Запорізькій області — без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть -10...-5 градусів, удень повітря прогріється до -4...+4. Вітер східний, південний, південно-східний і північно-східний, 1-10 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові можливий дрібний дощ. У Сімферополі опадів не передбачається. Уночі температура повітря коливатиметься в межах -7...0 градусів. Денна температура повітря складе від +1 до +6. Вітер східних, південний, південно-східних і північно-східних напрямів, 1-7 м/с.

У східних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно сніжна погода. Вночі температура повітря -9...-5 градусів, денна складе -4...-2. Вітер східний, південно-східний і південний, 1-5 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до -20...-5 градусів, удень стовпчики покажуть -5...0. Вітер південний, східний і південно-східний, 1-5 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями, в регіоні в другій половині дня очікується сильний сніг, який йтиме до самого вечора. Температура повітря вночі до -6...-5, удень — до -2...-1 градуса. Вітер переважно південний, східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно сніжно-дощова погода. У Вінницькій області — без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть -12...-7 градусів, удень — до -5...-2. Вітер південно-східний, південний, північно-східний і східний, 1-6 м/с.

Другие новости