ПоддержатьУкраїнська

19-20 листопада 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

19-20 листопада 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни на вихідних буде переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. У суботу і в неділю температура повітря вночі складе -5...+9 градусів, удень +1...+16. Вітер змінних, переважно східний, південний, північно-східний і південно-східний, 1-8 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Уночі від 0 до +4 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +1...+8. Вітер південний і південно-східний, 4-7 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Вночі від 0 до +7 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +1...+12. Вітер східний та південно-східний 2-8 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями. На півострові на вихідних буде суха погода. Температура повітря вночі в межах 0...+7 градусів, удень – до +4...+12. Вітер східних, південних, південно-східних і північно-східних напрямків, 1-9 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура вночі -5...+1 градус. Денна температура повітря складе 0...+5 градусів. Вітер південних, східних і південно-східних напрямків, 2-7 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -2...+9 градусів, удень +4...+16. Вітер південний, східний і південно-східний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні без опадів. Температура повітря вночі від +7 до +8, удень – від +12 до +14 градусів. Вітер південний і південно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -2...+6 градусів, удень +3...+10. Вітер південних і південно-східних напрямків, 4-8 м/с.

Другие новости