ПоддержатьУкраїнська

19 липня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

19 липня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується дощова погода. У західних областях і в Карпатах опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме +10...+23 градуси, вдень +16...+30. Вітер змінних, переважно північних, західних, північно-західних, південних і південно-західних напрямків, 1-9 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується дощова погода з грозою за даними Sinoptik.ua. Уночі градусники покажуть до +17...+20, удень температура – від +18 до +21 градуса. Вітер північний та північно-західний, 2-8 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +13...+22 градуси, вдень повітря прогріється до +22...+26. Вітер північний, північно-західний і західний, 2-8 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові можливий дрібний дощ з грозою. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +19...+22 градусів. Денна температура повітря становитиме від +24 до +28. Вітер західних і північно-західних напрямків, 1-7 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно дощова погода. Вночі температура повітря +20...+23 градусів, денна становитиме +26...+30. Вітер західний та північно-західний, 2-7 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде суха погода. Температура повітря вночі опуститися до +10...+15 градусів, удень стовпчики покажуть +16...+21. Вітер північний та північно-західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +10, удень – до +19 градусів. Вітер переважно північний і північно-західний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15...+17 градусів, удень – до +21...+25. Вітер північний та північно-західний, 5-9 м/с.

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты