ПоддержатьУкраїнська

2-3 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

2-3 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни в суботу висока ймовірність дощу, в неділю буде суха погода. У західних, південних областях, у Криму та в Карпатах протягом усіх вихідних опадів не передбачається за даними Sinoptik.ua. У суботу і в неділю температура повітря вночі становитиме -1...+9 градусів, удень +6...+20. Вітер змінних, переважно північних, західних, північно-західних, північно-східних і південно-західних напрямків, 1-11 м/с, у суботу місцями пориви вітру 15-20 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні висока ймовірність дощу, в неділю переважно суха погода. Вночі від +1 до +4 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +7...+12. Вітер північних, західних і північно-західних напрямків, 2-10 м/с, у суботу місцями пориви вітру 15-20 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Місцями у суботу можливий невеликий дощ. Уночі від +3 до +9 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +9...+20. Вітер західний, північно-західний та південно-західний, 2-11 м/с, у суботу місцями пориви вітру 15-20 м/с.

У Криму – мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. Температура повітря вночі в межах +2...+10 градусів, удень – до +10...+17. Вітер західних, північно-західних і південно-західних напрямків, 4-9 м/с, у суботу місцями пориви вітру 15-20 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні йтиме дрібний дощ, у неділю опадів не передбачається. Температура вночі +2...+6 градусів. Денна температура повітря становитиме +7...+12 градусів. Вітер західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-9 м/с, у суботу іноді пориви вітру 15-20 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні суха погода. Температура повітря вночі до -1...+6 градусів, удень +6...+17. Вітер західний, південний, південно-східний і північно-західний, 1-4 м/с, у суботу іноді пориви вітру 15-20 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде суха погода. Температура повітря вночі від 0 до +2, удень – від +11 до +14 градусів. Вітер західний, південний, південно-східний і північно-західний, 1-4 м/с, у суботу іноді пориви вітру 15-20 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде переважно дощова погода, в неділю опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +2...+5 градусів, удень +7...+14. Вітер західних, північних і північно-західних напрямків, 2-10 м/с, у суботу місцями пориви вітру 15-20 м/с.

Другие новости