ПоддержатьУкраїнська

2 листопада 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

2 листопада 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни прогнозується сніжно-дощова погода. У південних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе -1...+9 градусів, удень +3...+14. Вітер змінних напрямів, переважно західний, південно-західний, південно-східний і південний, 1-9 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий дощ за даними Sinoptik.ua. Уночі повітря охолодитися до +1...+6 градусів, вдень стовпчики термометрів піднімуться до +7...+10. Вітер переважно західний і південно-західний, 4-7 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +1…+8 градусів, удень повітря прогріється до +9...+12. Вітер західний і південно-західний, 2-7 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. В Ялті можливий дрібний дощ. Уночі температура повітря складе +3…+9 градусів. Денна коливатиметься від +10 до +14. Вітер південний, південно-західний і західний, 2-10 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні можливий невеликий дощ. Уночі до -1...+5 градусів, денна температура повітря складе +6…+11. Вітер західний і південно-західний, 2-8 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до 0...+5 градусів, удень підніметься до +3…+10. Вітер південно-західних, південних, південно-східних і східних напрямів, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні весь день пройде невеликий дощ. Температура повітря вночі до +3...+4, вдень до +6...+7 градусів. Вітер переважно південних і південно-східних напрямів, 1-4 м/с.

У центральних областях переважатиме похмура погода. У регіоні висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть +3...+6 градусів, удень – від +6 до +11. Вітер південно-західний і західний, 2-7 м/с.

Другие новости