ПоддержатьУкраїнська

2 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

2 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій частині країни прогнозується суха погода. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +6...+19 градусів, удень +20...+28. Вітер змінний, переважно північний, східний, північно-східний, південно-східний, західний, північно-західний, південний і південно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі повітря охолодитися до +9...+14 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +22...+27. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +11...+18 градусів, удень повітря прогріється до +22...+28. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +12...+19 градусів. Денна коливатиметься від +24 до +28. Вітер північних, східних, північно-східних і південно-східних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть +9...+13, денна температура повітря складе +22...+26 градусів. Вітер північний, західний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +6...+12 градусів, удень підніметься до +20...+28. Вітер південних, західних, південно-західних, північно-західних і південно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +9, удень до +25 градусів. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +9...+13 градусів, удень – від +23 до +28. Вітер західний, південний, південно-західний, північно-західний і південно-східний, 1-3 м/с

Другие новости