ПоддержатьУкраїнська

На Тернопільщині чиновник у якості хабара отримав квартиру

StopCor
StopCor

StopCor

На Тернопільщині чиновник у якості хабара отримав квартиру

На Тернопільщині чиновник прийняв пропозицію отримання неправомірної вигоди – трикімнатної квартири.

Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у великому розмірі, за вчинення такою службовою особою дій в інтересах того, хто пропонує неправомірну вигоду з використанням наданої влади). Про це повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Розслідуванням встановлено, що виконувач обов'язків начальника управління Держархбудінспекції в Тернопільській області прийняв пропозицію від директора приватного підприємства отримати неправомірну вигоду у вигляді трикімнатної квартири у місті Тернополі.

Квартира пропонувалась чиновнику за сприяння у позитивному вирішенні результатів перевірок об'єктів будівництва, укритті виявлених порушень та незастосуванні штрафних санкцій та адміністративних стягнень або їх застосуванні у незначних розмірах, сприянні у веденні будівельної документації та у її погодженні.

Другие новости