ПоддержатьУкраїнська

21 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

21 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується дощова погода з грозою. Місцями у південних, західних, центральних областях і в Карпатах опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе 0...+10 градусів, удень +7...+16. Вітер змінних напрямків, переважно західних, північних, північно-західних і південно-західних, 1-11 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до +2...+5 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +7...+11. Вітер західний, північний та північно-західний, 2-9 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде суха погода. У Запорізькій та Херсонській областях можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +5...+9 градусів, удень повітря прогріється до +10...+15. Вітер північний, західний і північно-західний, 1-9 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові висока ймовірність дощу. У Севастополі опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +7...+10 градусів. Денна коливатиметься від +13 до +16. Вітер західний, північний та північно-західний, 4-11 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. Вночі до +5...+8 градусів, денна температура повітря складе +10...+14. Вітер північних, західних і північно-західних напрямків, 4-8 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститься до 0...+5 градусів, удень підніметься до +8...+15. Вітер західний, північно-західний та південно-західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +1, удень до +12 градусів. Вітер переважно північний, західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий дощ. У Вінницькій області опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +3...+7 градусів, удень – від +9 до +14. Вітер північний та північно-західний, 2-8 м/с.

Другие новости