ПоддержатьУкраїнська

22 листопада 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

22 листопада 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. Температура повітря вночі становитиме -7...+7 градусів, удень -2...+13. Вітер змінних, переважно південних, східних, північно-східних і південно-східних напрямків, 1-7 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі градусники покажуть до -5...-1, удень температура – від -2 до +3 градусів. Вітер південний і південно-східний, 2-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, у регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -2...+5 градусів, удень повітря прогріється до +1...+7. Вітер східний та південно-східний, 3-6 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря коливатиметься в межах -1...+7 градусів. Денна температура повітря становитиме від +5 до +11. Вітер північних, східних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-7 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде суха погода. Вночі температура повітря -7...-3 градуси, денна становитиме -2...+3. Вітер східний та південно-східний, 3-6 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде суха погода. Температура повітря вночі знизиться до -1...+5 градусів, удень стовпчики покажуть +11...+13. Вітер північний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність, У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +1, удень – до +12 градусів. Вітер переважно північний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -4...+3 градуси, вдень – до -1...+4. Вітер східний, південний і південно-східний, 1-5 м/с.

Другие новости