ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині розпочали перевірку усіх справ по незаконній вирубці лісу

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині розпочали перевірку усіх справ по незаконній вирубці лісу

Після зйомок "СтопКору" про незаконну діяльність керівництва ДП "Агролісгосп" щодо вирубки лісу в Сумській області у прокуратурі регіону актуалізували усі кримінальні провадження щодо підприємства.

Про це журналістів повідомили у прес-службі відомства.

"Речниця правоохоронного відомства зазначила, що опісля нашого приїзду у прокуратурі почали перевіряти усі кримінальні провадження по "Агролісгоспу", підняли навіть уже закриті справи. Наразі ці провадження вивчають на рахунок законності їх закриття. Окрім того, у відомстві зазначили, що готові до співпраці та будуть сприяти "СтопКору" у боротьбі з незаконною вирубкою лісу в регіоні", – розповіла журналістка "СтопКору" Наталя Мальцева.

Нагадаємо, журналістці проекту Наталі Мальцевій почали погрожувати невідомі особи після зйомок розслідування численних фактів незаконної вирубки деревини у Сумській області.

"Після повернення до Києва на мій особистий телефон почали дзвонили невідомі та погрожувати фізичною розправою. Обіцяли бензопилою перерізати ноги, якщо я ще раз з'явлюсь на місцях нелегальної рубки лісу. Дивно, адже за бажання "закрити рота журналістові" у них була така можливість на місці. Дивує і той факт, що у момент зйомок лісники, які звільнялись, коли не отримували гроші за так зване невиконання плану вирубки, відмовлялись говорити на камеру, ховали обличчя", – розповідає журналістка "СтопКору" Наталя Мальцева.

За даними розслідувачки, заправляє незаконною вирубкою лісу в регіоні людина, причетна до кримінальних справ.

"Кришує бізнес керівник комунального підприємства агролісгоспу Андрій Воронін", – уточнила Наталя Мальцева.

В області знімальна група проекту зафіксувала численні порушення мораторію на вирубку цінних порід дерев.

"Фактично за час головування в агролісгоспі Андрія Вороніна, регіон, де і раніше було обмаль дубових насаджень, перетворився на пустку. Попри те, що керманич заперечує факт вирубки цінних порід деревини, ми зафіксували місця масового знищення дуба", – зауважує Наталя Мальцева.

Журналісти "СтопКору" планують і надалі продовжувати розслідування та вже готують цілу серію гучних викриттів.

Другие новости