ПоддержатьУкраїнська

22 лютого 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

22 лютого 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У середу В Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі становитиме -1...+6 градусів, удень +2...+10. Вітер змінних, переважно північних, південних, західних, північно-західних і південно-західних напрямків, 1-8 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно сніжно-дощова погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть до -1...+1, удень температура – від +2 до +3 градусів. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 2-8 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, в регіоні можливий дрібний мокрий сніг. Уночі стовпчики термометрів покажуть -1...+3 градуси, вдень повітря прогріється до +4...+6. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові висока ймовірність снігу. Вночі температура повітря буде коливатися в межах +3...+6 градусів. Денна температура повітря становитиме від +6 до +10. Вітер північних, західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 5-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжна погода. Вночі температура повітря 0...+2 градусів, денна становитиме +2...+4. Вітер північний і північно-західний, 2-6 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +1...+3 градусів, удень стовпчики покажуть +2...+6. Вітер північний, західний, південно-західний і північно-західний, 4-7 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні висока ймовірність мокрого снігу. Температура повітря вночі до 0, удень – до +3 градусів. Вітер переважно південний, західний та південно-західний, 1-3 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжно-дощова погода. Уночі стовпчики термометрів покажуть -1...+1 градус, удень – до +2...+4. Вітер північний і північно-західний, 2-6 м/с.

HACKED BY SudoX -- HACK A NICE DAY.

Другие новости