ПоддержатьУкраїнська

23 червня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

23 червня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується дощова погода з грозою. Місцями у південних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме +17...+28 градусів, удень +24...+36. Вітер змінних напрямків, переважно східних, південно-східних, північних і північно-східних, 1-5 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до +17...+22 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +26...+29. Вітер північний, східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий дощ з грозою. В Одеській області переважно опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +21...+24 градуси, вдень повітря прогріється до +29...+35. Вітер північний і північно-східний, 2-7 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. В Ялті висока ймовірність дощу з грозою. Вночі температура повітря складе +22...+28 градусів. Денна коливатиметься від +32 до +36. Вітер північний і північно-східний 2-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода з грозою. Вночі до +21...+25 градусів, денна температура повітря складе +25...+35. Вітер північний і північно-східний, 2-5 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода з грозою. Температура повітря вночі опуститься до +15...+20 градусів, удень підніметься до +24...+30. Вітер східний, північний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні у другій половині дня очікується дощ з грозою, який йтиме до самого вечора. Температура повітря вночі до +17, удень до +27 градусів. Вітер переважно північний, східний та північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу з грозою. Вночі стовпчики термометрів покажуть +19...+22 градуси, вдень – від +27 до +30. Вітер східний, північний і північно-східний, 1-4 м/с.

Другие новости