ПоддержатьУкраїнська

23500 гривень за вплив на слідчого – на Херсонщині судитимуть оперуповноваженого Нацполіції

StopCor
StopCor

StopCor

23500 гривень за вплив на слідчого – на Херсонщині судитимуть оперуповноваженого Нацполіції

До суду направлено обвинувальний акт відносно оперуповноваженого сектору кримінальної поліції одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції в Херсонській області.

Слідством встановлено, що правоохоронець запропонував громадянину за 23 500 гривень вплинути на рішення слідчого щодо непритягнення його до кримінальної відповідальності за незаконне поводження зі зброєю та зберігання наркотичних засобів.

Таким чином, оперуповноважений Нацполіції обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від 750 до 1 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідуванням, розташованого у місті Мелітополі. Процесуальне керівництво - Херсонська обласна прокуратура. Оперативний супровід – Херсонське управління ДВБ Нацполіції України.

Другие новости