ПоддержатьУкраїнська

24-25 грудня 2016 - прогнози погоди по обласних центрах України

StopCor
StopCor

StopCor

24-25 грудня 2016 - прогнози погоди по обласних центрах України

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни в суботу опадів не передбачається, у неділю можливий дрібний сніг. У західних областях і в Карпатах протягом усіх вихідних буде переважно сніжна погода. Температура повітря вночі становитиме -9...+5 градусів, удень -5...+8. Вітер змінний, переважно західний, північний, південний, північно-західний і південно-західний, 1-6 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні опадів не передбачається, у неділю можливий дрібний сніг. Вночі від -3 до 0 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах -2...+2. Вітер західний, північно-західний та південно-західний, 1-4 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю буде переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі від -7 до 0 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -2...+4. Вітер західний, північний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Криму – хмарна погода з проясненнями. На півострові в суботу в Сімферополі, Севастополі, Феодосії, Євпаторії, Красноперекопську, Керчі буде суха погода. В Ялті висока ймовірність снігу. У неділю в регіоні можливий дрібний сніг. Температура повітря вночі в межах -5...+5 градусів, удень – до 0...+8. Вітер східних, південно-східних, північних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю у регіоні опадів не передбачається. Температура вночі -8...-1 градус. Денна температура повітря становитиме -3...+1 градус. Вітер західних, південних, північно-західних і південно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні висока ймовірність дощу зі снігом. Температура повітря вночі до -9...0 градусів, удень -5...+4. Вітер південний, східний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні очікується дрібний сніг. Температура повітря вночі від -6 до -3, удень – від -3 до -2 градусів. Вітер південний і південно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні без опадів, у неділю переважно сніжна погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -4...-1 градус, удень -2...+3. Вітер західних, північно-західних і південно-західних напрямків, 1-4 м/с.

Другие новости

На северной границе Украины задержаны нелегальные мигранты, которых доставили белорусские пограничники

На северной границе Украины задержаны нелегальные мигранты, которых доставили белорусские пограничники

Сотрудники Госпогранслужбы Украины задержали группу нелегальных мигрантов, которых в украинскую границу, вероятно, доставили пограничники Республики Беларусь