ПоддержатьУкраїнська

25 000 доларів США за ненакладення арешту на земельну ділянку – колишній слідчий ГПУ постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

25 000 доларів США за ненакладення арешту на земельну ділянку – колишній слідчий ГПУ постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України. Правоохоронець обвинувачується у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування  у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.  

Досудовим розслідуванням встановлено, що правоохоронець одержав від керівника будівельної компанії неправомірну вигоду у сумі 25 000 доларів США. За хабар він обіцяв не вживати заходи щодо накладення арешту на земельну ділянку та усунути перешкоди пов’язані з будівництвом житлового комплексу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювали прокурори Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости