ПоддержатьУкраїнська

2500 доларів США за набуття українського громадянства — ДБР затримало посадовця ДМС

StopCor
StopCor

StopCor

2500 доларів США за набуття українського громадянства — ДБР затримало посадовця ДМС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали головного спеціаліста одного з відділів Управління у справах іноземців та осіб без громадянства ГУ ДМС у Харківській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, посадовець вимагав та одержав від представника громадянина Лівану 2500 доларів США неправомірної вигоди. За вказану суму обіцяв сприяти іноземцю у безперешкодному набутті громадянства України.

Слідчі ДБР затримали посадовця ДМС 13 квітня 2020 року після одержання неправомірної вигоди у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

https://www.youtube.com/watch?v=3csz_TKGNnI

Крім цього, слідчі ДБР перевіряють інформацію про причетність до злочину інших посадових осіб ГУ ДМС України в Харківській області. У рамках кримінального провадження відбулися обшуки в Управлінні у справах іноземців та осіб без громадянства ГУ ДМС у Харківській області.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Харківській області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости