ПоддержатьУкраїнська

27 квітня відбудеться розгляд позову щодо відсторонення від посади вишгородського мера-хабарника

StopCor
StopCor

StopCor

27 квітня відбудеться розгляд позову щодо відсторонення від посади вишгородського мера-хабарника

У середу, 27 квітня, о 16:00 у Печерському суді розпочнеться судове засідання за позовом Київської обласної прокуратури, яка вимагає відсторонити з посади міського голову Вишгорода Олексія Момота, йдеться на сайті суду.

Судове засідання відбудеться за адресою вул. Хрещатик, 42-А.

Позов прокуратури Київської області буде розглядати суддя Світлана Шапутько.

Нагадаємо, 26 квітня в Апеляційному суді м.Києва відбудеться судове засідання по апеляції на обрання запобіжного заходу для міського голови Вишгорода Олексія Момота, якого випустили на волю під заставу у 5 млн. грн.

Раніше Печерський районний суд столиці обрав запобіжний захід голові міської ради Вишгороду Олексію Момоту у вигляді двох місяців тримання під вартою. Також суд надав можливість йому внести за себе заставу у розмірі 5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, 14 квітня Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі міського голову Вишгорода О.Момота, а також 5 посередників хабарника.

За інформацією прокуратури, міський голова міста Вишгород, якого правоохоронці затримали за отримання хабара в 200 тис. грн від будівельної компанії, спочатку вимагав хабар у сумі 1 млн євро, а потім зменшив суму до 300 тисяч євро.

Другие новости