ПоддержатьУкраїнська

2700 доларів США за зняття арешту з автомобіля – посадовець виконавчої служби відповість за хабар у суді

StopCor
StopCor

StopCor

2700 доларів США за зняття арешту з автомобіля – посадовець виконавчої служби відповість за хабар у суді

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, завершили досудове розслідування кримінального провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди старшим державним виконавцем відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Одеській області (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). До суду скерований обвинувальний акт.   

Слідством встановлено, що посадовець вимагав у представника інтересів громадянина, неправомірну вигоду за зняття обтяження з автомобіля марки «Volkswagen Passat» у сумі 3 тисячі доларів США. Згодом обвинувачений повідомив представника про зменшення суми «винагороди» до 2,7 тисячі доларів США. Кошти були передані держвиконавцю у його службовому кабінеті.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Одеської області, оперативний супровід – Управління СБУ в Одеській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости