ПоддержатьУкраїнська

3 листопада 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

3 листопада 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

В п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій частині країни буде дощова погода. Місцями в південних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься в межах 0...+13 градусів, удень +3…+15. Вітер змінний, переважно західний, південно-західний, північно-східний, північно-західний і північний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий дрібний дощ. Уночі повітря охолодитися до +5…+8 градусів, вдень стовпчики термометрів піднімуться до +8…+11. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 2-5 м/с.

У південних областях буде мінлива хмарність. У більшій частині регіону буде висока ймовірність дощу за даними Sinoptik.ua. В Одеській області переважно опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +3...+10 градусів, удень повітря прогріється до +9...+14. Вітер переважно західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На півострові очікується суха погода. Вночі температура повітря складе +7…+13 градусів. Денна коливатиметься від +13 до +15. Вітер західний і південно-західний, 2-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. Вночі градусники покажуть +4…+7, денна температура повітря складе +9...+13 градусів. Вітер західний і південно-західний, 2-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до 0...+6 градусів, удень підніметься до +3…+12. Вітер східний, північний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі +5...+6, вдень +10…+11 градусів. Вітер східний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть +4...+7 градусів, удень – від +7 до +12. Вітер переважно західний і південно-західний, 2-6 м/с.

Другие новости