ПоддержатьУкраїнська

400 доларів США за повернення водійського посвідчення – патрульний постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

400 доларів США за повернення водійського посвідчення – патрульний постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно начальника сектору реагування патрульної поліції одного з відділів ГУ Нацполіції у Тернопільській області. Правоохоронець обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Досудовим розслідуванням встановлено, що патрульний вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 400 доларів США за повернення вилученого раніше водійського посвідчення.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Тернопільської області. Оперативний супровід – Тернопільське управління ДВБ Національної поліції України.

У разі доведення вини, затриманому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости