ПоддержатьУкраїнська

47 млн грн з держбюджету витратять на флагшток у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

47 млн грн з держбюджету витратять на флагшток у Києві

Українська влада продовжує здійснювати нагальні покупки. На цей раз 47 млн грн платників податків витратять на встановлення флагштоку державного прапора.

Новину передає "Преса України".

У системі державних закупівель ProZorro з'явилось повідомлення про оголошений тендер від комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд". Йдеться про купівлю флагштока державного прапора. Встановлять його у Києві. А саме на території Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні", що у Печерському районі.

За попередніми даними, вартість нового флагштоку сягне 47 млн 506 тис. 493 грн з урахуванням ПДВ. Торги стартують 8 грудня. Подати заявки можна до 7 грудня. Очікується, що конструкцію встановлять до 30 червня наступного року. Її площа буде 155 кв. м, а висота – 75 м. Споруда також матиме підсвітку.

У "Спецжитлофонді" додали коментар, у якому зазначили, що тендер оголошено відповідно до розпорядження Київської міської ради. Як повідомлялось раніше, для ГПУ закуплять два позашляховики моделей 2017 року. Їх вартість сягне 1,8 млн грн. Ще 1,2 млн грн піде на килими Кабміну та 38 млн грн на закупку електронних браслетів.

Другие новости