ПоддержатьУкраїнська

7 червня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

7 червня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні очікується мінлива хмарність. На всій території країни переважатиме суха погода. У західних областях і в Карпатах висока ймовірність дощу, іноді з грозою. Температура повітря вночі складе +13...+21 градус, удень +20...+ 33. Вітер змінних напрямків, переважно західний, південний, північно-західний, східний, південно-східний, північно-східний і південно-західний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +14...+18 градусів, удень – від +25 до +29. Вітер північний, північно-східний, південно-східний та східний, 1-4 м / с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +16...+20 градусів, удень повітря прогріється до +22...+33. Вітер західний, південно-західний, північний і північно-західний, 2-6 м/с.

У Криму – сонячна погода, на півострові очікується суха погода. Вночі температура повітря складе +16...+21 градус. Денна температура повітря буде коливатися від +25 до +30. Вітер південний, західний, північний, північно-західний і південно-західний, 1-6 м/с.

У східних областях прогнозується мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +15...+18 градусів, денна температура повітря складе +25...+30. Вітер Вітер східний, південно-східний, південно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +13...+18 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +20...+23. Вітер південний, східний, південно-східний, західний, північно-західний і південно-західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні після полудня дощу, який почнеться вранці, прийде на зміну дощ з грозою і продовжуватиметься до завершення дня. Температура повітря вночі до +16, удень – до +21 градуса. Вітер південний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с

У центральних областях – мінлива хмарність У регіоні буде без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +16...+18 градусів, удень – від +28 до +32. Вітер східний, південний, південно-східний та південно-західний, 1-5 м/с.

Другие новости