ПоддержатьУкраїнська

Активісти "СтопКору" пікетували "Укрпрофоздоровницю" через корупцію з боку керівництва

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'СтопКору' пікетували 'Укрпрофоздоровницю' через корупцію з боку керівництва

Активісти "Стоп корупції" провели чергову акцію протесту під стінами  ПрАТ "Укрпрофоздоровниці". Представники проекту закликали голову правління підприємства Миколу Суботу оприлюднити джерела свого незаконного збагачення та припинити корупційну діяльність у стінах оздоровниці. 

"Охорона оздоровниці, щойно побачила представників "Стоп корупції" – зачинила вхідні двері. Але нам вдалося передати інформаційні листівки з фактами незаконної діяльності голови правління товариства Миколи Суботи для поширення серед працівників та відвідувачів", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, що активісти проекту неодноразово навідувались до оздоровниці по коментар голови правління товариства. Представники проекту планували дізнатись у керманича про численні факти корупції та низку звільнень в оздоровниці, а також джерела незаконного збагачення Суботи.

"Посаду голови правління ПрАТ"Укрпрофоздоровниця" Микола Субота отримав у 2011 році. А 2013-го він купує розкішні апартаменти в "Новопечерських липках" на 146 кв м вартістю 500 – 700 тисяч доларів. Вже наступного року у його тестя з’являється будинок в центрі Сум, а в 2015-му Микола Субота купує 16 соток в елітному передмісті столиці – Стоянці та розпочинає будівництво котеджу! І це на зарплату 10-12 000 грн", – розповіли активісти.

"Поки українські оздоровниці занепадають, голова правління Микола Субота, налагодивши корупційну систему збору хабарів, набиває кишені, обідає омарами по 5000 грн і катається на елітні курорти", – додали стопкорівці.

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" звертались до керівництва Дарницького ГУ НП у місті Києві у справі Дмитра Наумова, якого протиправно звільнили з посади заступника керівника "Украпрофздравниці". Справа тягнеться понад три роки. За цей час провадження закривали дев'ять разів, а прокуратура щоразу його поновлювала. Подробиці нагадали активісти "Стоп корупції".

"Активісти та журналісти "Стоп корупції" на звернення звільненого ще 2013 року Дмитра Наумова з ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" дізнались, що справу про незаконне звільнення закрито. Про це повідомив слідчий Кириченко.

Це вже 9-й раз справу закривають, проте прокуратура поновлює її. Чоловік подав позов ще 3,5 року тому – під камери, бо це був перший позов в Україні за новим ККУ, розповів нам Дмитро Наумов, звільнений через особисту неприязнь з боку керівника – Голови Правління "Укрпрофоздоровниці" Миколи Суботи", – зазначила журналістка "СтопКору" Наталя Полинкова.

"Зустріч зі слідчим заявника відбулася вперше – на вимогу команди "Стоп корупції".

"Жодного разу слідчий не викликав мене на допит, не вимагав пояснень", – розповів журналістам постраждалий від свавілля керівника підприємства Дмитро Наумов.

Завдяки підтримці "Стоп Корупції" заявник дізнався про проведені слідчі дії. "Виявляється, слідчий опитав свідків, які свідками не були, бо на той час просто не працювали в "Укрпрофоздоровниці".

Слідчий не зміг пояснити, чому заявник не отримав повідомлення про закриття кримінального провадження і не надав доказів про те, що таке повідомлення дійсно було йому направлено. За словами слідчого, справу спрямовано для перевірки в Дарницьку прокуратуру.

Утім цю інформацію активістам "Стоп корупції" в Дарницькій прокуратурі спростували", – зазначила журналістка Наталя Полинкова.

"У нас склалось враження, що слідчий весь час говорив неправду", – розповідають активісти "Стоп корупції".

Активісти ''СтопКору'' пікетували ''Укрпрофоздоровницю'' через корупцію з боку керівництва
Активісти ''СтопКору'' пікетували ''Укрпрофоздоровницю'' через корупцію з боку керівництва
Активісти ''СтопКору'' пікетували ''Укрпрофоздоровницю'' через корупцію з боку керівництва
Активісти ''СтопКору'' пікетували ''Укрпрофоздоровницю'' через корупцію з боку керівництва

Другие новости