ПоддержатьУкраїнська

7 лютого 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

7 лютого 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі становитиме -21...+8 градусів, удень -16...+9. Вітер змінних, переважно північних, східних і північно-східних напрямків, 1-9 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно сніжна погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть до -21...-11, удень температура – від -16 до -9 градусів. Вітер східний та північно-східний, 3-7 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, у регіоні буде сніжно-дощова погода. Уночі стовпчики термометрів покажуть -8...-1 градусів, удень повітря прогріється до -4...+9. Вітер східний та північно-східний, 2-9 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові висока ймовірність снігу. Вночі температура повітря коливатиметься в межах -1...+8 градусів. Денна температура повітря становитиме від +1 до +13. Вітер східних і північно-східних напрямків, 1-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжна погода. Уночі температура повітря -14...-7 градусів, денна становитиме -11...-5. Вітер східний та північно-східний, 3-6 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде сніжна погода. Температура повітря вночі опуститися до -8...0 градусів, удень стовпчики покажуть -3...+5. Вітер північний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, в регіоні можливий невеликий мокрий сніг. Температура повітря вночі до -1, удень – до +2 градусів. Вітер переважно північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжна погода. Уночі стовпчики термометрів покажуть -17...-7 градусів, удень – до -12...-4. Вітер східний та північно-східний, 4-7 м/с.

Другие новости