ПоддержатьУкраїнська

Адвокат із Дубна загинула від рук свого пасинка – поліція

StopCor
StopCor

StopCor

Адвокат із Дубна загинула від рук свого пасинка – поліція

Віта Шаблій, відома адвокат та керівник Майдану у Дубні у 2014 році, швидше за все загинула від рук свого 29-річного пасинка – Ігоря Чайки. Він же стріляв у її чоловіка, свого батька,  В'ячеслава Чайку, що свого часу очолював УМВС у Рівненській області. Таку версію висунули слідчі органи Рівненської області та подали підозрюваного в розшук.

Адвокат із Дубна загинула від рук свого пасинка – поліція

Новину повідомляє "Преса України".

Заступник начальника Головного управління Національної поліції Сергій Волков зазначив, що вбивця здійснив чимало пострілів з пістолета. У Віту Шаблій стріляв зблизька. Поранення було у шию та груди.

У В'ячеслава Чайки, який наразі у тяжкому стані у лікарні, бокові поранення грудної клітки та живота. За словами пана Волкова, куля зачепила діафрагму.

У будинку на вулиці Жуковського у Дубні, де сталося вбивство, за даними поліції, свого часу жив колишній правоохоронець В'ячеслав Чайка зі своєю першою дружиною. Наразі у будинку ніхто не мешкав, пан Чайка лише навідувався до нього, аби підтримувати господарство.

29-річний Ігор Чайка, який нібито стріляв учора, є старшим сином пораненого від першого шлюбу. Окрім того, він є прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури Тернопільської області. Чоловік одружений, має сина та мешкає у Тернополі.

Зазначимо, що у Віти Шаблій та В'ячеслава Чайки також є спільний 18-річний син.

Нагадаємо, у місті Дубно поліцейські знайшли мертвою у власному будинку на вулиці Жуковського 43-річну адвоката Віту Шаблій. Її чоловік, екс-начальник управління поліції в Рівненській області, лежав поряд з пораненнями.

https://youtu.be/ylQXrp_1P8c

Другие новости