ПоддержатьУкраїнська

В Україну не пустили ще одну російську артистку

StopCor
StopCor

StopCor

В Україну не пустили ще одну російську артистку

Російська гумористка Олена Воробей не змогла вийти з аеропорту в Києві, куди прибула для участі в прем'єрі вечірнього спектаклю. Її не пустили на територію України через виступи в анексованому Криму.

В Україну не пустили ще одну російську артистку

Новину повідомляє "Преса України".

"Ось сиджу в аеропорту міста Києва. Неприємна, звичайно, історія – не випустили мене (з аеропорту, – ред.). Дуже шкода киян, глядачів, які купили квитки та збиралися сьогодні подивитися класну комедію, прем'єру», – повідомила артистка на знятому нею відео.

Актриса вибачилася перед глядачами, які постраждали від цієї ситуації, і додала, що "чиновники й влада – це одне, а люди ні в чому не винні".

Керівник Ради цивільної безпеки України Марк Гордієнко пояснив, що Воробей не змогла в'їхати в країну через те, що виступала в Криму.

"Наші прикордонники в Києві не пустили в Україну Олену Воробей. Вона спочатку придурювалась і говорила, що в Криму вона взагалі ніколи не виступала, потім почала загрожувати нашим хлопцям, що засудить їх за втрачене бабло. РДБ підтвердило нашим погранцям, що у нас є всі дані на Воробей, і ми з задоволенням теж посудимося", – написав Гордієнко на своїй сторінці у Facebook.

Він також порадив Олені Воробей замість України "летіти на Камчатку або в Сибір", а також заарештовувати російських артистів на 15 діб.

Другого квітня в Києві повинна була відбутися прем'єра спектаклю з Оленою Воробей "Джекпот з доставкою додому".

Нагадаємо, Україні загрожує відсторонення від конкурсу "Євробачення-2017" в разі, якщо Київ продовжить гнути свою лінію з питання недопущення до конкурсу російської учасниці Юлії Самойлової. За словами глави Європейського мовного союзу Інгрід Делтенре, не виключено, що такі санкції щодо української сторони будуть введені.

Другие новости