ПоддержатьУкраїнська

Активістам "Стоп корупції" погрожують через справу тернопільських прокурорів

StopCor
StopCor

StopCor

Активістам 'Стоп корупції' погрожують через справу тернопільських прокурорів

Суддя Хмельницького міськрайонного суду Олександр Трембач погрожує громадським активістам, які беруть участь у моніторингу судового процесу над тернопільськими прокурорами та їх кримінальними справами.

Про це повідомив голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук, який потрапив до "чорного" списку служителя Феміди.

"Він вже додумався до того, що погрожує сфабрикувати справу з метою кримінального переслідування мене, Альони Берези, Ігоря Василіва, Павла Іванечка та решти представників громадських організацій, які беруть участь у моніторингу судового процесу над тернопільськими прокурорами, як помсту за цей моніторинг. А я ще раніше радив пані Т.М. Бацуці звернути увагу: в очолюваній нею установі працює суддя непорядний, а як тепер виявляється – несповна розуму та такий, що планує злочин. Цю статтю прошу вважати офіційною заявою до правоохоронних органів, до чиєї компетенції це входить", – написав Артур Сторожук у соцмережі.

Додамо, що представники "Стоп корупції" спільно з ГО "Автомайдан", "ХАЛК", "Дорожній контроль", "Жіночий антикорупційний рух" та ще трьома громадськими організаціями брали участь у попередньому судовому засіданні у справі тернопільських прокурорів Івана Антюка та Віталія Сідорова. Слухання відбулось у Хмельницькому міськрайонному суді.

"Долю екс-прокурорів вирішує Трембач Олександр Леонiдович, який, за дивним збігом обставин, має за спиною сумнівний шлейф судових рішень", – додають активісти.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2016 року детективи Антикорупційного бюро спільно зі співробітниками СБУ та Національної поліції провели спецоперацію, під час якої було здійснено близько 40 обшуків. За результатами цієї операції було порушено кримінальне провадження щодо трьох посадовців прокуратури за фактом вимагання неправомірної вигоди (хабара).

Другие новости