ПоддержатьУкраїнська

Активісти оголошують війну посібникам терористів з мережі супермаркетів АТБ

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти оголошують війну посібникам терористів з мережі супермаркетів АТБ

Команда "Стоп корупції" засуджує дії топ-менеджменту відомої продовольчої мережі, яка продовжує працювати на тимчасово окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму. Про це заявили представники проекту. Активісти мають намір на медійному фронті воювати із мережею супермаркетів та зупинити дії пособників та спонсорів тероризму.

Активісти оголошують війну посібникам терористів з мережі супермаркетів АТБ

Додамо, що наприкінці минулого року СБУ затримала топ-менеджера мережі супермаркетів, яка працює в окупації. Журналісти припускають, що йдеться саме про АТБ.

Одного з керівників мережі супермаркетів затримали у столиці через фінансування терористичної організації "ДНР".

"Наприкінці листопада співробітники спецслужби викрили у столиці комерсантів, частина бізнесу яких продовжувала функціонувати на тимчасово окупованій території. Правоохоронці встановили, що відсоток з прибутку магазинів бізнесмени сплачували незаконним установам терористів", – сказано в повідомленні прес-служби СБУ.

За інформацією правоохоронного відомства, в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-5 Кримінального кодексу України, одному з топ-менеджерів комерційної структури оголошено про підозру в скоєнні злочину.

Рішенням суду зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

"Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх бізнесменів та менеджерів, причетних до оборудки", – зазначили в спецслужбі.

Ч. 1 ст. 258-5 передбачає: "фінансування тероризму, тобто дії, вчинені з метою фінансового або матеріального забезпечення окремого терориста чи терористичної групи (організації), організації, підготовки або вчинення терористичного акту, втягнення у вчинення терористичного акту, публічних закликів до вчинення терористичного акту, сприяння вчиненню терористичного акту, створення терористичної групи (організації), – караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 2 років та з конфіскацією майна".

Додамо, що перевірити на сепаратизм мережу супермаркетів АТБ, яка працює зокрема на окупованих територіях, та її власника Геннадія Буткевича, закликали політики та експерти.

За даними журналістів, сам Буткевич був наближений до оточення екс-президента утікача Януковича. Є інформація, що Буткевич спонсорував діяльність тітушок та спецпідрозділів правоохоронців, які розганяли та вбивали мирних протестувальників під час Революції Гідності.

На початку сепаратистського руху, за даними журналістів, Буткевич налагоджував зв'язок із терористами та постачав їм матеріальну допомогу й усіляко підтримував проведення проросійських акцій та антиукраїнську агітацію.

Другие новости