ПоддержатьУкраїнська

Активісти оприлюднили відео погроз журналістам від чорних копачів піску

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти оприлюднили відео погроз журналістам від чорних копачів піску

Представник нелегальної точки з видобутку піску погрожував знімальній групі "СтопКору".

Подробиці з місця події повідомив Сергій Медяник.

"Зловмисник намагався розбити відеокамеру. На заваді йому стали правоохоронці, які приїхали на наш виклик, спритник вдарив патрульного і погрожував поламати мені ноги. За нашою інформацією, чоловік виконував злочинний наказ свого "господаря" – керівника точки з незаконного видобутку піску та директора ТОВ "Панорама нова" Євгена Павлика, який також погрожував фізичною розправою над журналістами "СтопКору", – зазначив журналіст Сергій Медяник.

За даними журналіста, директор ТОВ "Панорама нова" також має відношення до нелегального об'єкту на озері Миколайчик у Голосіївському районі столиці. Там представники проекту застали незаконних видобувачів на гарячому під час спроби вивезення товару вантажівками.

"Ми припускаємо, що до незаконного видобутку піску на об'єкті причетне те саме злочинне угрупування, яке промишляло у Шпитьках, озері Тягле на Осокорках та на проспекті Ватутіна в районі Московського мосту. Ми застали піщаних браконьєрів на гарячому під час спроби вивезти пісок двома вантажівками. Завбачивши нас, спритники покидали техніку та кинулись навсібіч.

Ми викликали патрульних і вимагали, щоб вони евакуювали техніку, оскільки на тракторі не було держномера і ми припустили, що машина крадена. Однак правоохоронців не погодились і не стали викликати слідчо-оперативну групу. Після цього ми звернулись безпосередньо в Голосіївське управління поліції, проте там також відмовились фіксувати злочин. Ми маємо намір звертатись до головного управління Нацполіції у місті Києві та столичної прокуратури", – розповів Сергій Медяник.

http://youtu.be/uoi2PQMi02w

Другие новости